Hakkımda.

“Yaratıcılık, insanın içindeki fazla enerjiyi kullanabilmesidir.” Arthur Kessler

Uğur Doğan
Front-end Developer

 

“Nasıl daha iyisini yapabilirim” düşüncesiyle başladı her şey. Bir işi nasıl daha çabuk sonuca ulaştırabilirim mantalitesiyle değil de, daha çabuk nasıl mükemmelliği ön plana çıkartıcı sonuçlar elde edebilirim, sürekli bunun üzerinde yoğunlaştım.

Bu düşünceyle bana verilen her projeyi karşı tarafı mutlu edecek şekilde tamamladım, bu sayede ise mutlu müşteriler bir diğer yeni müşteriyi ardından bana ulaştırdı.

UI tasarım alanında giriş yaptığım bilişim sektörüne, e-posta pazarlama uzmanı olarak devam ediyor, aynı zamanda boş zamanlarımda freelance web projeleri alarak bu konudaki tecrübelerimi referans ile çalışmaya başladığım yeni müşterilerime aktarıyorum.

En büyük avantajım, işimi yalnızca maddi bir gelir elde etmek için değil, aynı zamanda hobim olan bu mesleği büyük bir zevk ve heves ile yapıyor olmam. Bu sebeple yaptığım her işte en ince ayrıntıya kadar dikkat ediyor ve projeyi en iyi şekilde tamamlamaya odaklanıyorum. 1 piksel fark bazıları için çokta önemli olmayabilir. Ama bu farkı farkedecek olan web site ziyaretçileriniz beni ilgilendiriyor. Bu sebeple henüz siz beni uyarmadan, benim farkettiğim 1 piksellik fark çoktan giderilmiş olacak. Tabi, arada gözden kaçanlar olabilir, uyarırsanız sevinirim 🙂

Muhtemelen bu sayfaya projelerimi inceleyip geldiniz. Henüz incelemediyseniz buradan göz atabilirsiniz. Bir sorunuz var ise bana iletişim bilgilerimden ulaşabilirsiniz.

aboutme